همه دسته بندی ها
sidebanner.jpg

بلاگ

صفحه اصلی>بلاگ

جیمی جارو برقی "Super Suction King" JV85 Pro را روانه بازار می کند

ناشر: auth زمان انتشار: 2021-03-01

جیمی ، مارک فرعی Kingclean ، متخصص تحقیق ، توسعه و تولید لوازم برقی خانگی است. با بیش از 26 سال تجربه در صنعت ، 750 طراح و 1300 فناوری اختراع شده ، منجر به تولید موتور دیجیتال بدون برس با 55٪ بازده بالا و سرعت 100,000 دور در دقیقه می شود. جیمی همیشه در زمینه جاروبرقی پیشگام بوده است.

بنر 1920x720

جیمی متعهد است با ارائه راحت ترین ، موثرترین و جامع ترین راه حل های تمیز کردن ، به کاربران نهایی توانمند سازی کند. جیمی JV85 Pro تنها با همین هدف تولید شده است.

جدیدترین تکرار JV85 Pro در میان مجموعه گسترده جاروبرقی های خود ، قدرتمندترین جاروبرقی دستی جهان است. دارای قدرت مکش شگفت انگیز 200AW همراه با باتری تا 70 دقیقه. فناوری سیکلون افقی اختراعی جیمی باعث شده است که در کلاس بهترین باشد. علاوه بر این ، طراحی لوله فلزی انعطاف پذیر ، تمیز کردن زیر مبلمان را آسان می کند. بدون شک ، جیمی JV85 Pro با ارائه قوی ترین قدرت مکش ، انقلابی در خانواده های داخلی ایجاد خواهد کرد.

قدرت مکش 200AW

JV550 Pro با استفاده از موتور دیجیتال بدون جاروبک 85 جیمی و طراحی سیکلون افقی ثبت شده ، حداکثر قدرت مکش 200AW را ارائه می دهد ، از سازگارترین و قوی ترین مکش بهره می برد که حتی لجبازترین آوارها را بدون زحمت از بین می برد. 

70 دقیقه زمان کار

باتری های داخلی 8 * 2500 میلی آمپر ساعتی ، جیمی JV85 Pro به یک موتور با بازده بالا مجهز می کند تا با شارژ کامل 70 دقیقه بی سابقه کار کند ، 200m2 منطقه.

لوله فلزی انعطاف پذیر

این لوله فلزی دارای یک لولا در وسط است که به تمیز کننده کمک می کند تا هنگام تمیز کردن مناطق خاص به طور خودکار در زوایای مختلف حرکت کند. برای تمیز کردن در گوشه ها و لبه های عمیق و سخت رسیدن بسیار ضروری است. کاربران می توانند بدون زحمت در گوشه گوشه و زیر مبلمان تمیز کنند.

برس های غلتکی تخصصی 

JV85 Pro دارای برس کف برقی و برس فرش است.
برس کف از موهای نرم و سخت برای جمع آوری گرد و غبار و پاک کردن زمین در خاک استفاده می کند. برس فرش شده دارای ترکیب نوار لاستیکی نایلونی است که آن را به ویژه در جذب مو و باقی مانده از اعماق فرش موثر می کند.

انگیزه همیشه این بوده است که Jimmy JV85 Pro باید در هر خانه ای باشد ، بنابراین قیمت آن متناسب است. و اگر کاربران عاشق داشتن جدیدترین و بهترین وسایل در خانه خود هستند ، جاروبرقی Jimmy JV85 Pro را دوست خواهند داشت. 


اشتراک

مشترک شدن در خبرنامه ما

تماس با ما

ما می خواهیم از تو بشنویم