همه دسته بندی ها
sidebanner.jpg

بلاگ

صفحه اصلی>بلاگ

جارو برقی و واشر بی سیم JIMMY 3-in-1 HW10: از این پس حفظ نظافت در خانه آسان تر خواهد بود!

ناشر: زمان انتشار: 2022-04-13

در زمینه زندگی پرشتاب، ایجاد تعادل بین شغل و خانواده زمان و انرژی زیادی می طلبد. وقتی از یک روز شلوغ به خانه می آیید، معمولاً فقط می خواهید استراحت کنید و کاری لذت بخش انجام دهید.

اما در زندگی، اغلب کارهای خانه وجود دارد که تمیز کردن آنها دشوار است و زمان و تلاش زیادی را از شما می گیرد. به عنوان مثال: زمین در خاک، ادویه ها، سوپ داغ که به طور تصادفی در حین پخت و پز از بین رفته است. ماست، غلات، آبمیوه، قهوه در حالی که کودکان در حال بازی هستند. گرد و غبار و زباله روی سطوح خانگی و غیره

بنابراین، برای کسانی که رویای تمیزی در خانه را در سر می پرورانند، اما می خواهند در وقت و انرژی نیز صرفه جویی کنند، راه حل یک جاروبرقی و واشر 3 در 1 قدرتمند و چند منظوره است.

多功能-1


JIMMY HW10 یک موتور دیجیتال بدون براش ثبت شده با مکش فوق العاده 400 وات را پذیرفته است، عملکردهای جاروبرقی، شستشو و شستشو را با هم ترکیب می کند که می تواند زباله های مرطوب و خشک را تمیز کند و به راحتی با آشفتگی های سرسخت و چسبنده در طبقات مختلف مقابله کند. حتی می‌توانید به جاروبرقی دستی بروید تا به راحتی گرد و غبار و زباله‌ها را از قفسه‌های کتاب، تخت‌خواب‌ها، مبل‌ها و موارد دیگر پاک کنید. بنابراین نیازی به تهیه سه دستگاه جداگانه - جاروبرقی، جارو، جاروبرقی نیست.

1
علاوه بر این، مجهز به یک برس روکش مخصوص فرش است، حتی گرد و غبار و زباله های اعماق فرش شما را می توان بدون زحمت با آن مقابله کرد. بنابراین، وقتی متوجه می شوید که زمان تمیز کردن به نصف کاهش یافته است، شگفت زده خواهید شد.
地刷拼图
همچنین این جاروبرقی و واشر بی سیم JIMMY HW10 با LCD پیشرفته و دستیار صوتی داخلی متمایز می شود که تمام اطلاعات مهم را در زمان واقعی در اختیار شما قرار می دهد.
2
و بی‌نگرانی‌تر این است که JIMMY HW10 می‌تواند به‌طور خودکار برس رول را تمیز کند و به‌طور خودکار برس‌رول را خشک کند. شما هرگز لازم نیست نگران کثیف شدن دستان خود و ایجاد بوی بد روی برس خیس باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید!

未 标题-1

فناوری نوآورانه جارو شارژی و ماشین لباسشویی 10 در 3 JIMMY HW1 بدون شک در وقت، انرژی شما صرفه جویی می کند و کارهای خانه را تسهیل می کند.
اشتراک

مشترک شدن در خبرنامه ما

تماس با ما

ما می خواهیم از تو بشنویم