همه دسته بندی ها
sidebanner.jpg

بلاگ

صفحه اصلی>بلاگ

جدیدترین فناوری ضد حساسیت JIMMY را در IFA 2022 تجربه کنید

ناشر: زمان انتشار: 2022-08-18

جدیدترین فناوری ضد آلرژی JIMMY را در IFA 2022 تجربه کنید

جاروبرقی جدید ضد کنه ضد اشعه ماوراء بنفش معرفی شد

JIMMY، نام تجاری تحت Kingclean Electric Co.,Ltd، با شعار "تکنولوژی زندگی با کیفیت ایجاد می کند"، JIMMY متعهد است که به هر مصرف کننده اجازه دهد تا از طریق نوآوری فناوری خود، زندگی سالم و راحت را تجربه کند.

به عنوان مثال جاروبرقی ضد کنه های جیمی، که محلول های گرد و غبار حرفه ای را به افراد آلرژیک اختصاص می دهد.  بنیاد آلرژی انگلستان  برای حذف کنه ها و توانایی استریل کردن آن.


1


جاروبرقی حرفه ای ضد مایت JIMMY BX7 Pro که در IFA 2022 عرضه می شود، تمیز کردن کنه گرد و غبار را به سطح جدیدی می رساند.

استفاده از حسگر هوشمند تشخیص گرد و غبار، با صفحه نمایش LED، به شما امکان می دهد تمیزی سطح را به طور مستقیم پیگیری کنید.

البته، علاوه بر ضربه زدن برس برقی با فرکانس بالا و قدرت مکش عالی، که می تواند کنه گرد و غبار را از تشک عمیق بیرون بیاورد. این JIMMY BX7 Pro ضدعفونی کننده اشعه ماوراء بنفش UV، حذف کنه های اولتراسونیک و عملکردهای هوای گرم 60 درجه سانتیگراد را ادغام می کند، می تواند به طور موثر گرد و غبار را از بین ببرد. کنه ها/ باکتری ها در اعماق تخت و مبل قرار دارند و به طور موثر کنه ها را برای مدت طولانی از بین می برند.

2

KingClean Electric Co. Ltd از سال 28 به مدت 1994 سال در صنعت پاکسازی محیطی متمرکز بوده و از سال 18 به مدت 2004 سال یکی از بزرگترین شرکت های توسعه و تولید جاروبرقی در جهان بوده است.

Kingclean بیش از 800 مهندس تحقیق و توسعه و بیش از 1700 پتنت دارد و هر سال حدود 200 اختراع جدید را اعمال می کند. بیش از 160 میلیون کاربر در سراسر جهان جاروبرقی های KingClean را انتخاب می کنند.


ملاقات با جیمی در IFA برلین، DE| 2-6 سپتامبر 2022

شماره 113/Hall 7.1A Sep.02-Sep.06 IFA 2022

برای اطلاعات بیشتر، لطفا روی وب سایت رسمی JIMMY کلیک کنید:www.jimmyglobal.comاشتراک

مشترک شدن در خبرنامه ما

تماس با ما

ما می خواهیم از تو بشنویم